Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-RS5K
Відео 8Фото 11 |
G.Skill F5-5200J3636C16GX2-RS5K |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-RS5K
Pamięć G.Skill Ripjaws S5, DDR5, 32 GB, 5200MHz, CL36 (F5-5200J3636C16GX2- | 533 zł |
G.SKILL RAM Gskill D5 5200 32GB C36 Ripjaws S5 K2 W | 594 zł |
G.skill F5-5200j3636c16gx2-rs5w 32gb 2x16gb Ddr5 5200mhz Ram Posrebrzany | 632 zł |
Комплект на 2 модулі по 16 ГБ
Для оптимального ігрового ПК не слід заощаджувати на оперативній пам'яті. Нехай прямо зараз DDR5 не дає істотного прискорення в іграх у порівнянні з DDR4, проти фізики не попрешь і навіть звичайнісінький комплект рівня G.Skill Ripjaws S5 з не найвищими частотами 5200 МГц в майбутньому буде працювати значно швидше. Ну а загального обсягу 32 ГБ вистачить на роки вперед і для ігор, і для професійної роботи.
Підтримка XMP 3.0 та непоганий розгінний потенціал
Виробник гарантує високу продуктивність та стабільність роботи за умови використання сумісних материнських плат із підтримкою стандартів DDR5 та XMP 3.0. За допомогою XMP і збільшення вольтажу базову частоту можна підняти на один або кілька рівнів (прим: у нас вийшло 5600 МГц), рівня комплект з більш дорогими і швидкими наборами оперативної пам'яті. Порівняно з DDR4 модулі G.Skill Ripjaws S5 п'ятого покоління мають більш високу швидкість передачі даних, менше енергоспоживання і ширшу пропускну здатність.
Акуратний низькопрофільний радіатор
Оновлена серія Ripjaws S5 радує не лише покращеними технічними характеристиками, а й свіжим, привабливим дизайном. У рамках перезапуску, тайванські дизайнери тотально переробили дизайн радіатора, використавши для охолодження мінімалістичну металеву пластину темно-синього або білого кольору з акуратною перфорацією та логотипом бренду. Важливо, що висота радіатора обмежена 33 мм, що зводить до мінімуму будь-які конфлікти при встановленні масивних відеокарт та систем охолодження.
Модификації G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J2834F16GX2-RS5W | від 651 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-RS5K | від 533 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-RS5K | від 1 188 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-RS5K | від 544 zł | 6 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-RS5W | від 539 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-RS5K | від 549 zł | 6 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-RS5K | від 939 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-RS5W | від 539 zł | 11 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-RS5K | від 539 zł | 6 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-RS5K | від 564 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-RS5K | від 536 zł | 12 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6600J3440G16GX2-RS5K | від 561 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-RS5K | від 581 zł | 4 пропозиції |