Pamięć RAM G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-RS5K
Wideo 8Zdjęcia 11 |
G.Skill F5-5200J3636C16GX2-RS5K |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Kup G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-RS5K
Wszystkie ceny 8 →Pamięć G.Skill Ripjaws S5, DDR5, 32 GB, 5200MHz, CL36 (F5-5200J3636C16GX2- | 533 zł |
G.SKILL RAM Gskill D5 5200 32GB C36 Ripjaws S5 K2 W | 593 zł |
G.Skill Ripjaws S5 32 GB, DDR5, 5200 MHz, PC/server, Registered No, ECC No | 648 zł |
DDR5 32GB PC 5200 CL36 G.Skill KIT (2x | 612 zł |
G.skill F5-5200j3636c16gx2-rs5w 32gb 2x16gb Ddr5 5200mhz Ram Posrebrzany | 632 zł |
Zestaw na 2 moduły po 16 GB
Aby uzyskać optymalny komputer do gier, nie należy oszczędzać na pamięci RAM. Nawet jeśli obecnie DDR5 nie zapewnia znaczącego przyspieszenia w grach w porównaniu do DDR4, to z fizyką nie można polemizować i nawet najzwyklejszy zestaw G.Skill Ripjaws S5 z niezbyt wysokimi częstotliwościami 5200 MHz będzie w przyszłości działał znacznie szybciej . Cóż, łączna pojemność 32 GB wystarczy na lata, zarówno do gier, jak i pracy zawodowej.
Obsługa XMP 3.0 i dobry potencjał podkręcania
Producent gwarantuje wysoką wydajność i stabilność pod warunkiem zastosowania kompatybilnych płyt głównych obsługujących standardy DDR5 i XMP 3.0. Stosując XMP i zwiększając napięcie, częstotliwość bazową można podnieść o jeden lub kilka poziomów (uwaga: otrzymaliśmy 5600 MHz), poziomy zawarte w droższych i szybszych zestawach RAM. W porównaniu do DDR4, moduły G.Skill Ripjaws S5 piątej generacji charakteryzują się wyższą szybkością przesyłania danych, niższym zużyciem energii i większą przepustowością.
Zgrabny, niskoprofilowy grzejnik
Zaktualizowana seria Ripjaws S5 cieszy się nie tylko ulepszonymi właściwościami technicznymi, ale także świeżym, atrakcyjnym designem. W ramach ponownego wprowadzenia na rynek tajwańscy projektanci całkowicie przeprojektowali grzejnik, wykorzystując do chłodzenia minimalistyczną ciemnoniebieską lub białą metalową płytkę ze schludnymi perforacjami i logo marki. Ważne jest, aby wysokość grzejnika była ograniczona do 33 mm, co minimalizuje wszelkie konflikty podczas instalowania masywnych kart graficznych i systemów chłodzenia.
Modyfikacje G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb
Ceny na G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-RS5K | od 503 zł | 8 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-RS5K | od 1 188 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-RS5K | od 544 zł | 10 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-RS5W | od 539 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-RS5K | od 539 zł | 9 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-RS5K | od 2 094 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J4040C16GX2-RS5K | od 540 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-RS5W | od 539 zł | 25 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-RS5K | od 539 zł | 19 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-RS5K | od 654 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-RS5K | od 536 zł | 15 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6600J3440G16GX2-RS5K | od 561 zł | 5 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-RS5K | od 596 zł | 11 oferty |