Оперативна пам'ять G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-FX5
Відео 3Фото 7 |
G.Skill F5-5600J3636C16GX2-FX5 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-FX5
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
G.SKILL Pamięć PC DDR5 32GB (2x16GB) Flare X5 AMD 5600MHz CL36-36 EXPO cza | 570 zł |
G.Skill Flare X5 EXPO AMD 32GB [2x16GB 5600MHz DDR5 CL36 DIMM] RD-DDR5-GSK | 544 zł |
G.Skill Flare X5 DDR5 32GB (2 x 16GB) 5600 CL36 Czarny | 559 zł |
G.SKILL Pamięć PC DDR5 32GB (2x16GB) Flare X5 AMD 5600MHz CL36-36 EXPO cza | 570 zł |
Pamięć G.Skill Flare X5, DDR5, 32 GB, 5600MHz, CL36 (F5-5600J3636C16GX2-FX | 518 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-FX5 | від 538 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-FX5 | від 606 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-FX5 | від 518 zł | 8 пропозицій | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-FX5 | від 544 zł | 10 пропозицій | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-FX5 | від 533 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-FX5 | від 539 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →