Оперативна пам'ять G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-FX5
Відео 3Фото 7 |
G.Skill F5-6000J3238F16GX2-FX5 |
|
Висококласний набір оперативної пам'яті від тайванського виробника G.Skill, здатний надати серйозного приросту продуктивності ігровому ПК або робочої станції. Належить до нового стандарту DDR5, який вийшов на масовий ринок у 2022 році. Належить до верхньої цінової категорії та складається з двох модулів DDR5 по 16 ГБ. Має вражаючу стартову швидкість, великий об'єм пам'яті і привабливий дизайн.
Заснований на новій мікроархітектурі п'ятого покоління ОЗП з покращеною мікросхемою живлення, окремим контролером, що управляє, і вбудованою системою корекції помилок. Завдяки цим поліпшенням пам'ять від G. Skill досягає суттєвого приросту швидкості при одночасному зниженні енергоспоживання. Заявлена виробником тактова частота становить 6000 МГц (таймінги 32-38-38-96), а пропускну здатність досягає 48 000 МБ/с.
У сумі виходить великий обсяг швидкодіючої пам'яті, швидкісні показники якої вдвічі перевищують стандартні планки DDR4. Комплект G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb є представником оновленої серії Flare, спеціально розробленої для платформи AMD. Цей набір підтримує материнські плати із сокетом AM5 та процесори Ryzen 7000, які були представлені наприкінці 2022 року. Замість звичної технології XMP із заздалегідь підібраними налаштуваннями частоти, таймінгів та напруги тут використовується альтернативна розробка компанії AMD під назвою EXPO. Оновлена серія Flare радує не лише покращеними технічними характеристиками, а й свіжим, привабливим дизайном. У рамках перезапуску, тайванські дизайнери тотально переробили дизайн радіатора, використавши для охолодження мінімалістичну металеву пластину темно-синього кольору з акуратною перфорацією та логотипом Flare.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-FX5
G.Skill Flare X5 EXPO AMD 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL32 DIMM] RD-DDR5-GSK | 559 zł |
G.Skill Flare X5 DDR5 32GB (2 x 16GB) 6000 CL32 Czarny | 559 zł |
G.skill F5-6000j3238f16gx2-fx5 32gb 2x16gb Ddr5 6000mhz Ram Czarny | 592 zł |
Модификації G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-FX5 | від 558 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-FX5 | від 606 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-FX5 | від 518 zł | 8 пропозицій | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-FX5 | від 561 zł | 5 пропозицій | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-FX5 | від 559 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-FX5 | від 539 zł | 8 пропозицій |