Pamięć RAM Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2666C16
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Corsair CMK32GX4M2A2666C16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2666C16
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Vengeance LPX DDR4-2666 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 sztuk) - I | 375 zł |
Corsair Vengeance LPX 32GB Black [2x16GB 2666MHz DDR4 1.2V XMP 2.0 DIMM] R | 359 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance LPX 32GB 2666MHz | 680 zł |
Pamięć Corsair Vengeance LPX, DDR4, 32 GB, 2666MHz, CL16 (CMK32GX4M2A2666C | 353 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance LPX 32GB 2666MHz CMK32GX4M2A2666C16 | 680 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb
Ceny na Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2133C13 | od 350 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2400C14 | od 339 zł | 11 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2400C16 | od 343 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2666C16 | od 353 zł | 16 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3000C16 | od 319 zł | 12 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2E3200C16 | od 319 zł | 20 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3600C16 | od 405 zł | 11 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3600C18 | od 349 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2Z3600C18 | od 362 zł | 12 oferty |
Polecamy