Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb KF552C40BB-32
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF552C40BB-32 |
|
Pojedyncza kość pamięci RAM DDR5, która jest przydzielana ze zwiększoną ilością pamięci - 32 GB. Jest częścią linii produktów Fury Beast, której większość produktów skierowana jest do graczy, streamerów i zwolenników brutalnego podkręcania. Kosztuje znacznie więcej niż analogi DDR4, dlatego jest produktem dla entuzjastów i posiadaczy progresywnych systemów z płytami głównymi nowej generacji i wielordzeniowymi procesorami Intel (Alder Lake / Raptor Lake) oraz AMD (Ryzen 7000 Raphael).
Zgodnie z oficjalną specyfikacją, moduł pamięci Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb zbudowany jest na układach pamięci nowej generacji (technologia procesowa 10nm) o większej gęstości rdzenia, zwiększonym rozmiarze bloku pamięci, dodatkowym podkanale wymiany danych, wbudowanym systemie korekcji błędów itp. . W wyniku tych zmian architektonicznych pasek zapewnia dwukrotny wzrost wydajności w porównaniu do podobnych modułów Fury Beast formatu DDR4.
Producent deklaruje częstotliwość taktowania 5600 MHz z opóźnieniem CL40, napięciem roboczym 1,25 V i całkowitą przepustowością około 45 000 MB/s. Dzięki obsłudze technologii Intel XMP 3.0 użytkownik może szybko wypróbować wiele ustawień, aby znaleźć najlepszą równowagę między częstotliwością a opóźnieniem. Wizualnie moduł Kingston Fury Beast DDR5 nie różni się od innych modeli z tej serii: agresywny czarny radiator osłania kontroler i układy pamięci, a wysokość paska wynosi skromne 34,9 mm i nie przeszkadza w montażu innych podzespołów. Oświetlenie nie jest zapewnione.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Kup Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb KF552C40BB-32
Wszystkie ceny 14 →Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 32GB - CL40 - Single Channel (1 sztuk) - I | 535 zł |
Kingston Fury Beast Black 32GB [1x32GB 5200MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR5-KNG | 959 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 32GB 5200MHz | 479 zł |
Kingston FURY Beast DDR5 32GB 5200 CL40 Czarny | 479 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb KF548C38BB-32 | od 463 zł | 9 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb KF552C36BBE-32 | od 477 zł | 13 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb KF552C40BB-32 | od 469 zł | 14 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb KF556C36BBE-32 | od 512 zł | 7 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb KF556C40BB-32 | od 499 zł | 11 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb KF560C36BBE-32 | od 525 zł | 5 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb KF560C40BB-32 | od 546 zł | 9 oferty |