Pamięć RAM Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF426S15IB1/16
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF426S15IB1/16 |
|
Kingston Fury Impact jest przykładem pamięci RAM do laptopa, która jest jedyna w swoim rodzaju, wkraczając w szeregi podkręcanej pamięci RAM i nie daleko w tyle za klasyczną pamięcią RAM DIMM do komputerów stacjonarnych. Na przykład jest to prawie jedyna linia SO-DIMM RAM, w której moduły i kontroler pamięci są pokryte naklejkami na radiatory, które pomagają w chłodzeniu pamięci.
Pojedynczy pendrive Kingston Fury Impact DDR4 ma 16 GB miejsca w pamięci przy deklarowanym taktowaniu 2666 MHz i przepustowości około 21300 MB/s. Działa po wyjęciu z pudełka z fabrycznymi taktowaniami CL15 (15-17-17) i napięciem 1,2 V. Dzięki zastosowaniu wybranych układów pamięci i wysokiej klasy kontrolerów, Fury Impact teoretycznie jest w stanie przetaktować do 3200 MHz, co jest rzadkość według standardów pamięci SO-DIMM DDR.
Należy wymienić, że model ten zastąpił pamięć RAM z linii HyperX Impact, która po porozumieniu między HyperX i HP trafiła w ręce firmy Kingston. Kingston zapewnił, że przed uruchomieniem aktualizacji na dużą skalę sfinalizowali obwody zasilania, przebudowali bazę elementów i zastosowali bardziej nowoczesne układy pamięci. A to z kolei umożliwiło osiągnięcie wydajniejszego chłodzenia i zwiększenie potencjału podkręcania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Kup Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF426S15IB1/16
Wszystkie ceny 14 →Kingston Fury Impact 16GB [1x16GB 2666MHz DDR4 CL15 SODIMM] RD-DDR4SO-KNG- | 180 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 16GB 2666MHz | 180 zł |
Pamięć RAM DDR4 KINGSTON FURY Impact KF426S15IB1/16, 16 GB, 2666 MHz, CL15 | 180 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 16GB 2666MHz | 180 zł |
Pamięć do laptopa Kingston Fury Impact, SODIMM, DDR4, 16 GB, 2666 MHz, CL1 | 180 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb
Ceny na Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF426S15IB1/16 | od 144 zł | 15 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF426S16IB/16 | od 164 zł | 15 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF432S20IB/16 | od 159 zł | 21 oferta |