Pamięć RAM Kingston Fury Impact DDR4 1x8Gb KF426S15IB/8
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF426S15IB/8 2666 MHz CL15 3200 MHz CL20 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Impact DDR4 1x8Gb KF426S15IB/8
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Pamięć DDR4 FURY Impact SODIMM 8GB(1*8GB)/2666 CL15 SBKIN4G0826IB | 95 zł |
Pamięć RAM DDR4 KINGSTON FURY Impact KF426S15IB/8, 8 GB, 2666 MHz, CL15 | 86 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 8GB 2666MHz | 96 zł |
Kingston Fury Impact 8GB [1x8GB 2666MHz DDR4 CL15 SODIMM] RD-DDR4SO-KNG-06 | 96 zł |
Kingston Pamięć DDR4 FURY Impact SODIMM 8GB(1*8GB)/2666 CL15 67346 | 95 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Impact DDR4 1x8Gb
Ceny na Kingston Fury Impact DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 1x8Gb KF426S15IB/8 | od 86 zł | 13 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR4 1x8Gb KF432S20IB/8 | od 96 zł | 15 oferty |
Polecamy