Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb KF426S16IB/32
Фото 6 |
Kingston Fury KF426S16IB/32 2666 МГц CL16 3200 МГц CL20 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb KF426S16IB/32
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 32GB 2666MHz | 332 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 32GB 2666MHz KF426S16IB 32 | 332 zł |
Pamięć do laptopa Kingston Fury Impact, SODIMM, DDR4, 32 GB, 2666 MHz, CL1 | 332 zł |
Kingston FURY Impact 32 GB 2666 MHz DDR4 CL16 Pojedynczy moduł pamięci lap | 367 zł |
Модификації Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb KF426S16IB/32 | від 332 zł | 5 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb KF432S20IB/32 | від 327 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →