Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF548C38BBK2-64
Відео 5Фото 6 |
Kingston Fury KF548C38BBK2-64 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF548C38BBK2-64
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston FURY Beast DDR5-4800 - 64GB - CL38 - Dual Channel (2 sztuk) - Int | 1 011 zł |
Kingston Fury Beast Black 64GB [2x32GB 4800MHz DDR5 CL38 DIMM] RD-DDR5-KNG | 921 zł |
Kingston FURY Beast DDR5 64GB (2 x 32GB) 4800 CL38 Czarny | 906 zł |
Kingston FURY Beast DDR5 64 GB (2x32 GB) 4800 MT/s DDR5 CL38 DIMM Zestaw 2 | 941 zł |
Kingston FURY Beast DDR5 64GB (2 x 32GB) 4800 CL38 Czarny | 906 zł |
Kingston Fury Beast Kf548c38bbk2-64 64gb 2x32gb Ddr5 4800mhz Ram Czarny | 1 105 zł |
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF548C38BBK2-64 | від 906 zł | 6 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C36BBEK2-64 | від 962 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C40BBK2-64 | від 929 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C40BBK4-64 | від 1 179 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF556C36BBEK2-64 | від 953 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF556C40BBK2-64 | від 979 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C30BBEK2-64 | від 1 209 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C36BBEK2-64 | від 1 042 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C40BBK2-64 | від 1 025 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF564C32BBK2-64 | від 1 388 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →