Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C40BBK4-64
Відео 5Фото 6 | 1 179 zł Купити! Kingston Fury Beast Black 64GB [4x16GB 5200MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR5-KNGKomputronik.plПоскаржитись |
Kingston Fury KF552C40BBK4-64 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF548C38BBK2-64 | від 906 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C36BBEK2-64 | від 960 zł | 9 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C40BBK2-64 | від 929 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C40BBK4-64 | від 1 179 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF556C36BBEK2-64 | від 953 zł | 15 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF556C40BBK2-64 | від 970 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C30BBEK2-64 | від 1 209 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C36BBEK2-64 | від 1 042 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C40BBK2-64 | від 1 025 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF564C32BBK2-64 | від 1 388 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →