Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32
Відео 6Фото 6 |
Kingston Fury KF560C36BBEK2-32 |
|
Комплект однорангових модулів швидкодіючої оперативної пам'яті стандарту DDR5-6000 із теплорозподільниками. Складається з кількох модулів сумарним об'ємом 32 Гб (2х16 Гб). Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2022 року, призначений для вимогливих геймерів, любителів оверклокінгу та ентузіастів. Призначений для встановлення в багатоцільові домашні та ігрові системи.
Може стати частиною недорогої робочої станції для створення та обробки цифрового контенту. Заявлена висока тактова частота забезпечує вражаючу пропускну здатність 48 Гбіт/с, що позитивно позначається на загальній обчислювальній та ігровій продуктивності. Комплект модулів оперативної пам'яті Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32 має високу ступінь сумісності та здатний працювати в широкому асортименті конфігурацій, побудованих на основі процесорів Intel Core (12-го покоління та вище), а також процесорів AMD Ryzen (мікроархітектура) ).
Для швидкого автоматичного налаштування таймінгів підтримуються технології Intel XMP 3.0 та AMD EXPO. На материнських платах, що не підтримують перераховані вище технології, модулі будуть за умовчанням працювати в режимі DDR5-4800. У такій ситуації для встановлення високих паспортних характеристик (DDR5-6000, таймінги CL36-38-38 при напрузі 1,35 В) необхідне ручне налаштування параметрів UEFI BIOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32
Усі ціни 20 →Kingston FURY Beast DDR5 32 GB 2 x 16 GB 6000MT/s DDR5 CL36 DIMM zestaw pa | 459 zł |
Kingston FURY Beast DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 sztuk) - AMD | 612 zł |
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast 32GB(2*16GB)/6000 CL36 czarna EXPO SAKIN50 | 575 zł |
Kingston Fury Beast White EXPO 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL36 DIMM] RD-DDR | 579 zł |
Kingston FURY Beast DDR5 32GB (2 x 16GB) 6000 CL36 Czarny | 559 zł |
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF548C38BBK2-32 | від 490 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C36BBEK2-32 | від 493 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C40BBK2-32 | від 481 zł | 18 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C36BBEK2-32 | від 515 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C40BBK2-32 | від 518 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C30BBEK2-32 | від 623 zł | 5 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C30BBK2-32 | від 641 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32 | від 459 zł | 20 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C40BBK2-32 | від 559 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF564C32BBK2-32 | від 739 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF564C32BBEK2-32 | від 682 zł | 3 пропозиції |