Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32
Wideo 6Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF560C36BBEK2-32 |
|
Zestaw modułów peer-to-peer szybkiej pamięci RAM w standardzie DDR5-6000 z radiatorami i rozpraszaczami ciepła. Składa się z pary modułów o łącznej pojemności 32 GB (2x16 GB). Producent pozycjonuje go jako produkt z wyższej średniej półki cenowej roku 2022, przeznaczony dla wymagających graczy, overclockerów i entuzjastów. Zaprojektowany do instalacji w wielofunkcyjnych systemach domowych i do gier.
Może stanowić część niedrogiej stacji roboczej do tworzenia i przetwarzania treści cyfrowych. Podana wysoka częstotliwość taktowania zapewnia imponującą przepustowość 48 Gb/s, co ma bardzo pozytywny wpływ na ogólną wydajność obliczeń i gier. Zestaw modułów RAM Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32 charakteryzuje się wysokim stopniem kompatybilności i jest w stanie pracować w szerokiej gamie konfiguracji opartych na procesorach Intel Core (12.
generacji i wyżej), a także procesorach AMD Ryzen (Zen 4 mikroarchitektura i nowsze). Obsługiwane są technologie Intel XMP 3.0 i AMD EXPO w celu szybkiej automatycznej regulacji taktowania. Na płytach głównych nie obsługujących powyższych technologii moduły domyślnie będą działać w trybie DDR5-4800. W takiej sytuacji, aby ustawić wysokie specyfikacje (taktowanie DDR5-6000, CL36-38-38 przy napięciu 1,35 V), konieczna jest ręczna konfiguracja parametrów UEFI BIOS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Kup Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32
Wszystkie ceny 12 →Kingston FURY Beast DDR5 32 GB 2 x 16 GB 6000MT/s DDR5 CL36 DIMM zestaw pa | 459 zł |
Kingston FURY Beast DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 sztuk) - AMD | 612 zł |
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast 32GB(2*16GB)/6000 CL36 czarna EXPO SAKIN50 | 576 zł |
Kingston FURY Beast DDR5 32GB (2 x 16GB) 6000 CL36 Czarny | 559 zł |
Kingston Fury Beast White EXPO 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL36 DIMM] RD-DDR | 579 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF548C38BBK2-32 | od 490 zł | 14 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C36BBEK2-32 | od 493 zł | 9 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C40BBK2-32 | od 499 zł | 11 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C36BBEK2-32 | od 529 zł | 11 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C40BBK2-32 | od 519 zł | 9 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C30BBEK2-32 | od 623 zł | 5 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C30BBK2-32 | od 619 zł | 3 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32 | od 459 zł | 12 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C40BBK2-32 | od 559 zł | 16 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF564C32BBK2-32 | od 699 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF564C32BBEK2-32 | od 682 zł | 3 oferty |