Pamięć RAM Kingston Fury Impact DDR5 1x32Gb KF548S38IB-32
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Kingston Fury KF548S38IB-32 4800 MHz CL38 5600 MHz CL40 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Impact DDR5 1x32Gb KF548S38IB-32
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć do laptopa Kingston Fury Impact, SODIMM, DDR5, 32 GB, 4800 MHz, CL3 | 459 zł |
Kingston FURY FURY Impact DDR5 32GB 4800 Czarny | 469 zł |
Kingston Fury Impact Kf548s38ib-32 1x32gb Ddr5 4800mhz Ram Czarny | 919 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Impact DDR5 1x32Gb
Ceny na Kingston Fury Impact DDR5 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR5 1x32Gb KF548S38IB-32 | od 459 zł | 4 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR5 1x32Gb KF556S40IB-32 | od 527 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →