Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S15IB1K2/32
Фото 6 |
Kingston Fury KF426S15IB1K2/32 |
|
Двоканальний комплект оперативної пам'яті стандарту SO-DIMM DDR4-2666, що складається з двох компактних дворангових модулів сумарною ємністю 32 Гб (2х16 Гб). Призначений для використання в малогабаритних і мобільних комп'ютерах, а саме в ноутбуках, нетбуках, miniPC/HTPC-системах і неттопах. Як і інші модулі пам'яті Crucial Ballistix, демонструє високу ступінь сумісності з найширшим асортиментом пристроїв.
Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021 року, може використовуватися в складі багатоцільових мобільних робочих станцій та ігрових ноутбуків. Модулі комплекту Kingston Fury Impact DDR4 2x16GB мають слотовий інтерфейсний роз'єм 260-pin, неокісляющіеся контактні майданчики (покриті тонким шаром золота), компактні габаритні розміри і наднизьке тепловиділення, що важливо для застосування в щільних складальних компоновках. Виробником гарантується стабільна робота з тактовою частотою 2666 МГц при таймінгах CL15-17-17 і напрузі 1,2 В.у такому режимі забезпечується висока пропускна здатність (21,3 Гбіт/с), якої цілком достатньо для споживчих та ігрових ноутбуків.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S15IB1K2/32
Усі ціни 7 →Kingston Fury Impact 32GB [2x16GB 2666MHz DDR4 CL15 SODIMM] RD-DDR4SO-KNG- | 339 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 32GB 2666MHz | 339 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 32GB 2666MHz KF426S15IB1K2 32 | 339 zł |
Pamięć do laptopa Kingston Fury Impact, SODIMM, DDR4, 32 GB, 2666 MHz, CL1 | 339 zł |
Zestaw 2 pamięci do laptopa Kingston FURY Impact 32 GB (2 x 16 GB) 2666 MH | 348 zł |
Kingston Fury Impact Cl15 32gb 2x16gb Ddr4 2666mhz Ram Czarny KF426S15IB1K | 423 zł |
Модификації Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S15IB1K2/32 | від 339 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S16IBK2/32 | від 329 zł | 18 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF432S20IBK2/32 | від 337 zł | 19 пропозицій |