Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF552C40BBAK2-64
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF552C40BBAK2-64 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF552C40BBAK2-64
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć Kingston Fury DDR5-5200 65536MB PC5-41600 (Kit of 2x32768) Beast RG | 984 zł |
Kingston FURY Beast RGB DDR5-5200 - 64GB - CL40 - Dual Channel (2 sztuk) - | 1 105 zł |
Kingston FURY Beast RGB DDR5 64GB (2 x 32GB) 5200 CL40 Czarny | 969 zł |
Kingston Fury Beast RGB 64GB [2x32GB 5200MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR5-KNG-0 | 1 027 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast RGB, DDR5, 64 GB, 5200MHz, CL40 (KF552C40BBAK2- | 939 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF548C38BBAK2-64 | od 889 zł | 8 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF552C36BBEAK2-64 | od 995 zł | 8 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF552C40BBAK2-64 | od 899 zł | 15 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF556C36BBEAK2-64 | od 975 zł | 11 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF556C40BBAK2-64 | od 992 zł | 14 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF560C36BBEAK2-64 | od 1 079 zł | 11 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF560C40BBAK2-64 | od 1 041 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →