Pamięć RAM Kingston Fury Impact DDR4 2x8Gb KF426S15IBK2/16
Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF426S15IBK2/16 2666 MHz CL15 3200 MHz CL20 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Impact DDR4 2x8Gb KF426S15IBK2/16
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Impact SO DDR4-2666 C15 DC - 16GB | 225 zł |
Kingston Fury Impact 16GB [2x8GB 2666MHz DDR4 CL15 SODIMM] RD-DDR4SO-KNG-0 | 200 zł |
Pamieć RAM KINGSTON Fury Impact 16GB 2666MHz | 194 zł |
Zestaw 2 pamięci do laptopa Kingston FURY Impact 16 GB (2 x 8 GB) 2666 MHz | 202 zł |
Pamieć RAM KINGSTON Fury Impact 16GB 2666MHz | 194 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Kingston Fury Impact DDR4 2x8Gb
Ceny na Kingston Fury Impact DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 2x8Gb KF426S15IBK2/16 | od 194 zł | 12 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR4 2x8Gb KF432S20IBK2/16 | od 197 zł | 15 oferty |
Polecamy