Pamięć RAM A-Data Lancer Blade DDR5 2x16Gb AX5U6000C3016G-DTLABBK
Zdjęcia 9 |
A-Data AX5U6000C3016G-DTLABBK 6000 MHz CL30 6400 MHz CL32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Lancer Blade DDR5 2x16Gb AX5U6000C3016G-DTLABBK
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Pamięć Lancer Blade DDR5 6000 32GB (2x16) CL30 czarna SAADA50326000X | 502 zł |
Adata XPG LancerBlade 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL32 DIMM] RD-DDR5-ADA-011 | 549 zł |
Pamięć RAM ADATA XPG Lancer Blade 32GB (2x16GB) 6000MHz | 499 zł |
ADATA ADATA XPG Lancer Blade DDR5 6400MHz CL32 (2x16GB) | 567 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje A-Data Lancer Blade DDR5 2x16Gb
Ceny na A-Data Lancer Blade DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data Lancer Blade DDR5 2x16Gb AX5U6000C3016G-DTLABBK | od 499 zł | 13 oferty | ||
A-Data Lancer Blade DDR5 2x16Gb AX5U6400C3216G-DTLABBK | od 580 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →