Pamięć RAM Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF432S20IBK2/32
Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF432S20IBK2/32 |
|
Zestaw dwóch kompaktowych modułów RAM typu peer-to-peer w standardzie SO-DIMM DDR4-3200 o łącznej pojemności 32 GB (2x16 GB). Pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, skierowany do wymagających użytkowników profesjonalnych aplikacji, graczy i entuzjastów. Zaprojektowany do stosowania w małych i mobilnych systemach, w tym laptopach, netbookach, miniPC/HTPC i nettopach.
Może być również stosowany w mobilnych stacjach roboczych podstawowego poziomu, zaprojektowanych do rozwiązywania złożonych i wymagających dużych zasobów zadań. Podobnie jak inne moduły pamięci Kingston Fury, wykazuje wysoki stopień kompatybilności z szeroką gamą urządzeń, w tym z platformami mobilnymi Intel Core od 7. do 14. generacji. Moduły zestawu Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF432S20IBK2/32 mają standardowe 260-pinowe złącze gniazdowe, kompaktowe wymiary ogólne i niskie wydzielanie ciepła, co pozwala na stosowanie ich w gęstych układach montażowych. Producent gwarantuje stabilną pracę przy efektywnej częstotliwości taktowania 3200 MHz z taktowaniem CL20-22-22 i niskim napięciem zasilania 1,2 V. Tryb ten zapewnia imponującą przepustowość 25,6 Gbps, co w zupełności wystarczy do gamingowych laptopów i telefonów komórkowych. stacje robocze.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Kup Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF432S20IBK2/32
Wszystkie ceny 17 →Kingston FURY Impact SO DDR4-3200 C20 DC - 32GB | 396 zł |
Kingston Pamięć DDR4 FURY Impact SODIMM 32GB(2*16GB)/3200 CL20 SBKIN4G3232 | 361 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 32GB 3200MHz | 339 zł |
Kingston Fury Impact 32GB [2x16GB 3200MHz DDR4 CL20 SODIMM] RD-DDR4SO-KNG- | 339 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 32GB 3200MHz | 339 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb
Ceny na Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S15IB1K2/32 | od 329 zł | 9 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S16IBK2/32 | od 329 zł | 17 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF432S20IBK2/32 | od 337 zł | 17 oferty |