Pamięć RAM Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF432S20IB/16
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF432S20IB/16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF432S20IB/16
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Pamięć DDR4 FURY Impact SODIMM 16GB(1*16GB)/3200 CL20 SBKIN4G1632 | 181 zł |
Kingston FURY Impact 16GB [1x16GB 3200MHz DDR4 CL20 SODIMM] RD-DDR4SO-KNG- | 180 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 16GB 3200MHz | 180 zł |
Pamięć KINGSTON SODIMM DDR4 16GB 3200MHz SINGLE | 269 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 16GB 3200MHz | 180 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb
Ceny na Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF426S15IB1/16 | od 144 zł | 15 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF426S16IB/16 | od 164 zł | 14 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF432S20IB1/16 | od 359 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF432S20IB/16 | od 159 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →