Pamięć RAM Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF556S40IBK2-64
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Kingston Fury KF556S40IBK2-64 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF556S40IBK2-64
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Impact SO DDR5-5600 C40 DC - 64GB | 1 014 zł |
Kingston Pamięć DDR5 SODIMM Fury Impact 64GB(2*32GB)/5600 CL40 SBKIN506456 | 973 zł |
Kingston Fury Impact 64GB [2x32GB 5600MHz DDR5 CL40 SODIMM] RD-DDR5SO-KNG- | 969 zł |
Kingston Pamięć DDR5 SODIMM Fury Impact 64GB(2*32GB)/5600 CL40 116553 | 973 zł |
Pamięć do laptopa Kingston Fury Impact, SODIMM, DDR5, 64 GB, 5600 MHz, CL4 | 969 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb
Ceny na Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF548S38IBK2-64 | od 881 zł | 15 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF556S40IBK2-64 | od 969 zł | 13 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF556S40IBK2-32 | od 525 zł | 8 oferty |
Polecamy