Pamięć RAM Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb KF426S16IB/32
Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF426S16IB/32 2666 MHz CL16 3200 MHz CL20 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb KF426S16IB/32
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 32GB 2666MHz | 332 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 32GB 2666MHz KF426S16IB 32 | 332 zł |
Pamięć do laptopa Kingston Fury Impact, SODIMM, DDR4, 32 GB, 2666 MHz, CL1 | 332 zł |
Kingston FURY Impact 32 GB 2666 MHz DDR4 CL16 Pojedynczy moduł pamięci lap | 367 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb
Ceny na Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb KF426S16IB/32 | od 332 zł | 5 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb KF432S20IB/32 | od 327 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →