Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR3 2x8Gb KF316C10BBK2/16
Zdjęcia 3 |
Kingston Fury KF316C10BBK2/16 1600 MHz1866 MHz |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR3 2x8Gb KF316C10BBK2/16
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast DDR3-1600 C10 DC Black - 16GB | 404 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast, DDR3, 16 GB, 1600MHz, CL10 (KF316C10BK2/16) | 416 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! KINGSTON 16GB 1600MHz DDR3 CL10 DIMM Kit of 2 FURY Bea | 367 zł |
Kingston FURY Beast DDR3-1600 C10 DC Blue - 16GB | 413 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast, DDR3, 16 GB, 1600MHz, CL10 (KF316C10BBK2/16) | 358 zł |
Kingston Fury Beast, DDR3, 16 GB, 1600MHz, CL10 | 369 zł |
Pamięć KINGSTON (UDIMM\DDR3\16 GB\1600MHz\1.5V\10 CL\DUAL) | 418 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR3 2x8Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR3 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR3 2x8Gb KF316C10BBK2/16 | od 358 zł | 7 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR3 2x8Gb KF318C10BBK2/16 | od 367 zł | 5 oferty |
Polecamy