Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF552C40BBAK2-32
Відео 2Фото 6 |
Kingston Fury KF552C40BBAK2-32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF552C40BBAK2-32
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Fury Beast RGB 32GB [2x16GB 5200MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR5-KNG-0 | 559 zł |
Kingston FURY Beast RGB DDR5 32GB (2 x 16GB) 5200 CL40 Czarny | 569 zł |
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 32 GB (2x16 GB) 5200 MT/s DDR5 CL40 DIMM Zest | 550 zł |
Kingston FURY Beast RGB DDR5 32GB (2 x 16GB) 5200 CL40 Czarny | 569 zł |
KINGSTON DDR5 Fury Beast RGB 32GB(2*16GB)/5200 CL40 KF552C40BBAK2-32 >& | 602 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF548C38BBAK2-32 | від 558 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF552C36BBEAK2-32 | від 547 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF552C40BBAK2-32 | від 537 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF556C36BBEAK2-32 | від 563 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF556C40BBAK2-32 | від 559 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF560C36BBEAK2-32 | від 599 zł | 21 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF560C40BBAK2-32 | від 576 zł | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →