Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF560C36BBEAK2-32
Відео 2Фото 6 |
Kingston Fury KF560C36BBEAK2-32 |
|
Ефектний двоканальний комплект швидкодіючої оперативної пам'яті DDR5, здатної працювати з ефективною тактовою частотою 6000 МГц і забезпечувати вражаюче високу пропускну здатність (до 48 Гбіт/с). Позиціонується як продукт у верхній частині цінової категорії 2022 року. Включає два однорангові модулі об'ємом по 16 Гб кожен (сумарно 32 Гб). Може застосовуватися як для збирання нових систем, так і для апгрейду підсистеми існуючих пам'яті.
Призначений для використання у складі персональних комп'ютерів, заснованих на платформі Intel Core (від 12-го покоління та вище, для материнських плат Socket 1700 необхідна підтримка DDR5) та апаратних конфігураціях на базі процесорів AMD Ryzen з мікроархітектурою Zen 3 Rafael (процесорний роз'єм AM5). Сумарного обсягу пам'яті модулів цілком достатньо для багатоцільового домашнього ПК, робочої станції для створення/редагування цифрового контенту та збалансованої ігрової системи. Стильний зовнішній дизайн включає не тільки розвинені радіатори-теплорозподільники, але і керовану RGB LED-підсвічування, сумісну з технологіями провідних вендорів материнських плат: Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light і ASRock Polychrome Sync. Висоту модулів (42,2 мм) варто враховувати під час використання великих CPU-кулерів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF560C36BBEAK2-32
Усі ціни 20 →Kingston FURY Beast DDR5 RGB 32 GB 2 x 16 GB 6000 MT/s DDR5 CL36 DIMM zest | 619 zł |
Kingston FURY Beast RGB DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 sztuk) - | 660 zł |
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast RGB 32GB(2*16GB)/6000 CL36 czarna EXPO SAK | 624 zł |
Pamięć RAM Kingston Fury Beast KF560C36BBEAK2-32 32GB 6000MHz | 789 zł |
Kingston Fury Beast White RGB EXPO 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL36 DIMM] RD | 599 zł |
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF548C38BBAK2-32 | від 558 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF552C36BBEAK2-32 | від 547 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF552C40BBAK2-32 | від 537 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF556C36BBEAK2-32 | від 563 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF556C40BBAK2-32 | від 559 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF560C36BBEAK2-32 | від 599 zł | 21 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF560C40BBAK2-32 | від 576 zł | 21 пропозиція |