Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF552C40BBAK2-64
Відео 2Фото 6 |
Kingston Fury KF552C40BBAK2-64 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF552C40BBAK2-64
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pamięć Kingston Fury DDR5-5200 65536MB PC5-41600 (Kit of 2x32768) Beast RG | 984 zł |
Kingston FURY Beast RGB DDR5-5200 - 64GB - CL40 - Dual Channel (2 sztuk) - | 1 105 zł |
Kingston Fury Beast RGB 64GB [2x32GB 5200MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR5-KNG-0 | 1 027 zł |
Kingston FURY Beast RGB DDR5 64GB (2 x 32GB) 5200 CL40 Czarny | 969 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast RGB, DDR5, 64 GB, 5200MHz, CL40 (KF552C40BBAK2- | 939 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF548C38BBAK2-64 | від 889 zł | 6 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF552C36BBEAK2-64 | від 995 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF552C40BBAK2-64 | від 899 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF556C36BBEAK2-64 | від 975 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF556C40BBAK2-64 | від 992 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF560C36BBEAK2-64 | від 1 079 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF560C40BBAK2-64 | від 1 041 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →