Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF556C36BBEAK2-32
Відео 2Фото 6 |
Kingston Fury KF556C36BBEAK2-32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF556C36BBEAK2-32
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston FURY Beast RGB DDR5-5600 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 sztuk) - | 646 zł |
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast RGB 32GB(2*16GB)/5600 CL36 czarna EXPO SAK | 587 zł |
Kingston Fury Beast Black RGB EXPO 32GB [2x16GB 5600MHz DDR5 CL36 DIMM] RD | 579 zł |
Kingston FURY Beast RGB DDR5 32GB (2 x 16GB) 5600 CL36 Czarny | 579 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast RGB, DDR5, 32 GB, 5600MHz, CL36 (KF556C36BWEAK2 | 593 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF548C38BBAK2-32 | від 558 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF552C36BBEAK2-32 | від 547 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF552C40BBAK2-32 | від 537 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF556C36BBEAK2-32 | від 563 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF556C40BBAK2-32 | від 559 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF560C36BBEAK2-32 | від 599 zł | 21 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF560C40BBAK2-32 | від 576 zł | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →