Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C40BBK2-32
Відео 6Фото 6 |
Kingston Fury KF560C40BBK2-32 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C40BBK2-32
Усі ціни 14 →Kingston FURY Beast DDR5-6000 - 32GB - CL40 - Dual Channel (2 sztuk) - Int | 610 zł |
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast Black 32GB(2*16GB)/6000 CL40 SAKIN503260BB | 576 zł |
Pamięć RAM Kingston Fury Beast KF560C40BBK2-32 32GB 6000MHz | 719 zł |
Kingston Fury Beast Black 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR5-KNG | 559 zł |
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast Black 32GB(2*16GB)/6000 CL40 73557 | 576 zł |
DDR5: Нова ера у продуктивності
Kingston Fury Beast пропонує комплект оперативної пам'яті DDR5 об'ємом 32 ГБ та частотою 6000 МГц, демонструючи значний крок уперед у швидкості та ефективності порівняно з попередніми поколіннями. В асортименті серії Fury Beast доступні набори до 128 ГБ (4x32 ГБ), забезпечуючи вражаючу продуктивність та об'єм для найвибагливіших завдань. Модулі прикрашені стильними вугільно-чорними радіаторами з логотипом Kingston Fury та ідентифікацією серії Beast, наголошуючи на їхньому високому статусі.
Визначна швидкість 6000 МГц
Вибір частоти 6000 МГц з таймінгами CL40 і напругою 1.35 вольт ставить цей набір у ряди найшвидших рішень на ринку. Для систем, що не підтримують таку високу частоту, доступні опції перемикання на 4800, 5200 і 5600 МГц, кожна з яких також є чудовою швидкістю, особливо на тлі DDR4. Kingston Fury Beast підтримує керування температурою через PMIC, профілі Intel XMP для спрощеного налаштування та автоматичну корекцію помилок On-Die ECC.
Безтурботне використання
Kingston Fury Beast рекомендується для користувачів, які воліють спростити процес складання та експлуатації ПК, замовляючи складання безпосередньо в магазині та мінімізуючи втручання в систему. Хоча серія Fury Beast має славу оверклокерської пам'яті, з появою DDR5 у Kingston наголосили на поміркованості і запропонували для ентузіастів розгону звернути увагу на серію Fury Renegade, орієнтовану на максимальне збільшення продуктивності.
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF548C38BBK2-32 | від 490 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C36BBEK2-32 | від 493 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C40BBK2-32 | від 499 zł | 9 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C36BBEK2-32 | від 529 zł | 9 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C40BBK2-32 | від 519 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C30BBEK2-32 | від 623 zł | 5 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C30BBK2-32 | від 641 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32 | від 459 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C40BBK2-32 | від 559 zł | 15 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF564C32BBK2-32 | від 739 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF564C32BBEK2-32 | від 682 zł | 3 пропозиції |