Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF548C38BBK2-32
Wideo 6Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF548C38BBK2-32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF548C38BBK2-32
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast DDR5-4800 - 32GB - CL38 - Dual Channel (2 sztuk) - Int | 552 zł |
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast Black 32GB(2*16GB)/4800 CL38 SAKIN503248BB | 506 zł |
Kingston Fury Beast Black 32GB [2x16GB 4800MHz DDR5 CL38 DIMM] RD-DDR5-KNG | 496 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 32GB 4800MHz | 500 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 32GB 4800MHz | 500 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF548C38BBK2-32 | od 490 zł | 14 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C36BBEK2-32 | od 491 zł | 18 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C40BBK2-32 | od 499 zł | 15 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C36BBEK2-32 | od 529 zł | 20 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C40BBK2-32 | od 518 zł | 17 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C30BBEK2-32 | od 623 zł | 5 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C30BBK2-32 | od 645 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32 | od 539 zł | 18 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C40BBK2-32 | od 559 zł | 18 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF564C32BBEK2-32 | od 759 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →