Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF548C38BBK2-64
Wideo 5Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF548C38BBK2-64 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF548C38BBK2-64
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast DDR5-4800 - 64GB - CL38 - Dual Channel (2 sztuk) - Int | 1 011 zł |
Kingston Fury Beast Black 64GB [2x32GB 4800MHz DDR5 CL38 DIMM] RD-DDR5-KNG | 921 zł |
Kingston FURY Beast DDR5 64GB (2 x 32GB) 4800 CL38 Czarny | 906 zł |
Kingston FURY Beast DDR5 64 GB (2x32 GB) 4800 MT/s DDR5 CL38 DIMM Zestaw 2 | 941 zł |
Kingston FURY Beast DDR5 64GB (2 x 32GB) 4800 CL38 Czarny | 906 zł |
Kingston Fury Beast Kf548c38bbk2-64 64gb 2x32gb Ddr5 4800mhz Ram Czarny | 1 025 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF548C38BBK2-64 | od 906 zł | 6 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C36BBEK2-64 | od 964 zł | 8 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C40BBK2-64 | od 929 zł | 18 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C40BBK4-64 | od 1 179 zł | 4 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF556C36BBEK2-64 | od 953 zł | 17 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF556C40BBK2-64 | od 970 zł | 18 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C30BBEK2-64 | od 1 197 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C36BBEK2-64 | od 1 044 zł | 12 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C40BBK2-64 | od 1 025 zł | 17 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF564C32BBK2-64 | od 1 795 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →