Pamięć RAM Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B5200C40
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Corsair CMT64GX5M2B5200C40 |
|
Zestaw overclockerskiej pamięci RAM DDR5, składający się z dwóch modułów o pojemności 32 GB. Część elitarnej serii produktów Corsair 2022 Dominator, w której inżynierowie firmy wykorzystują wybrane układy pamięci i samodzielnie wykonują płytki drukowane, aby przesunąć granice pamięci RAM o 110%. Wyróżnia się na tle konkurencji skrupulatnym podejściem do projektu, kreatywnym wykorzystaniem podświetlenia i oczywiście znacznym wzrostem wydajności w porównaniu do pamięci DDR4.
Producent obiecuje, że zaraz po zamontowaniu listwy wystartują z częstotliwością 5200 MHz z taktowaniem 40-40-40-77 i napięciem roboczym 1,25V. Przepustowość sięga 41 600 MB/s, czyli półtora do dwóch razy więcej niż średnia pamięć DDR4. Dodatkowym bonusem jest obsługa technologii Intel XMP 3.0, dzięki której użytkownik może szybko znaleźć optymalny zestaw ustawień do pracy. Doświadczeni użytkownicy mogą wprowadzać własne ustawienia w systemie BIOS, aby osiągnąć poważniejsze wyniki.
Ponieważ pamięć DDR5 trafiła do aktywnej sprzedaży dopiero w 2022 roku, jej ceny są wielokrotnie wyższe niż koszt odpowiedników DDR4. Dlatego docelową grupą docelową Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb są gracze, streamerzy, programiści i specjaliści od treści wizualnych, którzy planują zbudować zaawansowany technicznie komputer PC z podzespołami nowej generacji. Aby uniknąć przegrzania podczas podkręcania, obie listwy zostały wyposażone w dość wysokie aluminiowe radiatory o średnicy 52 mm. Świetnie nadają się do chłodzenia przetaktowanych komponentów, ale mogą przeszkadzać w instalacji wysokiej chłodnicy procesora lub układu chłodzenia cieczą. Punktem kulminacyjnym wyglądu są markowe grzebienie z adresowalnymi diodami LED, które obsługują dynamiczne efekty specjalne i mogą być synchronizowane z innymi komponentami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B5200C40
Wszystkie ceny 10 →Corsair Dominator Platinum RGB 64GB [2x32GB 5200MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR | 1 129 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Dominator Platinum RGB 64GB 5200MHz | 1 029 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Dominator Platinum RGB 64GB 5200MHz CMT64GX5M2B5200C40 | 1 039 zł |
Pamięć Corsair Dominator Platinum RGB, DDR5, 64 GB, 5200MHz, CL40 (CMT64GX | 1 072 zł |
Modyfikacje Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb
Ceny na Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B5200C40 | od 1 029 zł | 11 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B5600Z40 | od 1 144 zł | 3 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2X5600C40 | od 1 169 zł | 3 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B5600C40 | od 1 091 zł | 6 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6000C30 | od 1 351 zł | 3 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6000Z30 | od 1 391 zł | 2 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6000C40 | od 1 121 zł | 5 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6400C32 | od 1 430 zł | 2 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6600C32 | od 1 412 zł | 2 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6800C40 | od 1 416 zł | 2 oferty |