Pamięć RAM Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb CMP64GX5M2X6600C32
Zdjęcia 28 |
Corsair CMP64GX5M2X6600C32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb CMP64GX5M2X6600C32
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR DOMINATOR TITANIUM RGB DDR5 RAM 64GB 2x32GB DDR5 6600MHz CL32 Inte | 1 514 zł |
Pamięć Corsair Dominator Titanium RGB, DDR5, 64 GB, 6600MHz, CL32 (CMP64GX | 1 487 zł |
Corsair Dominator Titanium Cmp64gx5m2x6600c32 64gb 2x32gb Ddr5 6600mhz Ram | 1 586 zł |
CORSAIR DOMINATOR TITANIUM RGB DDR5 RAM 64GB 2x32GB DDR5 6600MHz CL32 Inte | 1 487 zł |
Modyfikacje Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb
Ceny na Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb CMP64GX5M2B6000C30 | od 1 340 zł | 5 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb CMP64GX5M2B6000Z30 | od 1 410 zł | 3 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb CMP64GX5M2B6400C32 | od 1 387 zł | 7 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb CMP64GX5M2X6600C32 | od 1 487 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →