Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB DDR5 2x48Gb CMH96GX5M2B6400C32
Zdjęcia 6 |
Corsair CMH96GX5M2B6400C32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance RGB DDR5 2x48Gb CMH96GX5M2B6400C32
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5 RAM 96GB 2x48GB 6400MHz CL32 Intel XMP iCUE Kom | 1 854 zł |
Pamięć Corsair Vengeance RGB, DDR5, 96 GB, 6400MHz, CL32 (CMH96GX5M2B6400C | 2 040 zł |
Corsair Vengeance Rgb Cmh96gx5m2b6400c32 16gb 2x8gb Ddr5 6400mhz Ram Wielo | 2 064 zł |
Pamięć Corsair Vengeance RGB, DDR5, 96 GB, 6400MHz, CL32 (CMH96GX5M2B6400C | 1 833 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB DDR5 2x48Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB DDR5 2x48Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x48Gb CMH96GX5M2B5200C38 | od 1 270 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x48Gb CMH96GX5M2B5600C40 | od 1 423 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x48Gb CMH96GX5M2B6000C30 | od 1 776 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x48Gb CMH96GX5M2B6400C32 | od 1 833 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x48Gb CMH96GX5M2B6600C32 | od 1 805 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x48Gb CMH96GX5M2B6800C40 | od 2 162 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →