Pamięć RAM Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb CMP64GX5M2B6400C32
Zdjęcia 28 |
Corsair CMP64GX5M2B6400C32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb CMP64GX5M2B6400C32
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR DOMINATOR TITANIUM RGB DDR5 RAM 64GB 2x32GB DDR5 6400MHz CL32 Inte | 1 387 zł |
Corsair Dominator Titanium DDR5-6400 - 64GB - CL32 - Dual Channel (2 sztuk | 1 463 zł |
No name CORSAIR DOMINATOR TYTAN RGB 64GB 2x | 1 733 zł |
Pamięć Corsair Dominator Titanium RGB, DDR5, 64 GB, 6400MHz, CL32 (CMP64GX | 1 467 zł |
CORSAIR DOMINATOR TYTAN RGB 64GB 2x | 1 619 zł |
Corsair Dominator Titanium Cmp64gx5m2b6400c32 64gb 2x32gb Ddr5 6400mhz Ram | 1 562 zł |
Pamięć Corsair Dominator Titanium RGB, DDR5, 64 GB, 6400MHz, CL32 (CMP64GX | 1 429 zł |
Modyfikacje Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb
Ceny na Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb CMP64GX5M2B6000C30 | od 1 340 zł | 5 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb CMP64GX5M2B6000Z30 | od 1 410 zł | 3 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb CMP64GX5M2B6400C32 | od 1 387 zł | 7 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x32Gb CMP64GX5M2X6600C32 | od 1 487 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →