Pamięć RAM Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2X7200C34
Zdjęcia 22 |
Corsair CMP32GX5M2X7200C34 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2X7200C34
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Dominator Titanium DDR5-7200 - 32GB - CL34 - Dual Channel (2 sztuk | 1 007 zł |
No name lipa magazynowa----D532GB 7200-34 Dom | 1 191 zł |
Pamięć Corsair Dominator Titanium RGB, DDR5, 32 GB, 7200MHz, CL34 (CMP32GX | 988 zł |
Corsair Dominator Titanium Cmp32gx5m2x7200c34w 32gb 2x16gb Ddr5 7200mhz Ra | 1 184 zł |
Pamięć Corsair Dominator Titanium RGB, DDR5, 32 GB, 7200MHz, CL34 (CMP32GX | 992 zł |
Corsair Dominator Titanium Cmp32gx5m2x7200c34 32gb 2x16gb Ddr5 7200mhz Ram | 1 205 zł |
Modyfikacje Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb
Ceny na Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2B6000C30 | od 829 zł | 10 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2B6000Z30 | od 841 zł | 5 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2B6400C32 | od 882 zł | 8 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2X6600C32 | od 806 zł | 8 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2X7000C34 | od 954 zł | 6 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2X7200C34 | od 988 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →