Pamięć RAM Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2B6000Z30
Zdjęcia 22 |
Corsair CMP32GX5M2B6000Z30 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2B6000Z30
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR DOMINATOR TITANIUM RGB DDR5 RAM 32GB 2x16GB DDR5 6000MHz CL30 AMD | 847 zł |
No name Corsair DDR5 6000 MHz 32 GB (2 x 16 GB) DIM | 1 019 zł |
Pamięć Corsair Dominator Titanium RGB, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL30 (CMP32GX | 841 zł |
Corsair DDR5 6000 MHz 32 GB (2 x 16 GB) DIM | 957 zł |
Corsair Dominator Titanium Cmp32gx5m2b6000z30 32gb 2x16gb Ddr5 6000mhz Ram | 1 012 zł |
Modyfikacje Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb
Ceny na Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2B6000C30 | od 829 zł | 9 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2B6000Z30 | od 841 zł | 5 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2B6400C32 | od 882 zł | 8 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2X6600C32 | od 806 zł | 7 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2X7000C34 | od 954 zł | 4 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2X7200C34 | od 988 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →