Pamięć RAM Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B6000C30
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Corsair CMT32GX5M2B6000C30 4800 MHz CL34 4800 MHz CL40 5200 MHz 5200 MHz CL38 CL40 5200 MHz 5600 MHz CL40 EXPO CL36 EXPO 5600 MHz CL36 XMP 5600 MHz CL40 XMP 6000 MHz CL30 C30 6000 MHz 6000 MHz CL30 Z30 CL30 Z30K 6000 MHz CL36 (36-36-36-76) 6000 MHz CL36 (36-38-38) 6000 MHz 6200 MHz CL36 (36-44-44) CL36 (36-39-39) 6200 MHz CL36 (36-46-46) 6400 MHz CL32 6400 MHz 7200 MHz CL38 CL34 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb
Ceny na Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5200C40 | od 662 zł | 3 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5600Z36 | od 715 zł | 4 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X5600C36 | od 692 zł | 13 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B6000C30 | od 924 zł | 13 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B6000Z30K | od 744 zł | 2 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2D6000Z36 | od 739 zł | 10 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X6000C36 | od 731 zł | 5 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2E6000C36 | od 743 zł | 5 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X6200C36 | od 771 zł | 11 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2E6200C36 | od 879 zł | 1 oferta | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B6400C32 | od 544 zł | 2 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X7200C34 | od 937 zł | 4 oferty |