Оперативна пам'ять Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2Z3200C16
Фото 6 |
Corsair CMT16GX4M2Z3200C16 3200 МГц CL16 3200 МГц CL16 (16-18-18-36) 3200 МГц CL16 (16-18-18-36) 3600 МГц CL18 (18-19-19-39) 4000 МГц CL19 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2Z3200C16
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pamięć Corsair Dominator Platinum RGB, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (CMT16GX | 397 zł |
CORSAIR Dominator Platinum RGB — 16 GB: | 447 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name CORSAIR Dominator Platinum RGB — 16 GB: - PACZ | 441 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Corsair DDR4 16 GB 3200 - Dual Kit, RAM (black, CMT1 | 397 zł |
Модификації Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb
Ціни на Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2E3200C16 | від 359 zł | 4 пропозиції | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2Z3200C16 | від 397 zł | 5 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2C3200C16 | від 385 zł | 9 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2C3600C18 | від 299 zł | 6 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2K4000C19W | від 499 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →