Оперативна пам'ять Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2C3200C16
Фото 6 |
Corsair CMT16GX4M2C3200C16 3200 МГц CL16 3200 МГц CL16 (16-18-18-36) 3200 МГц CL16 (16-18-18-36) 3600 МГц CL18 (18-19-19-39) 4000 МГц CL19 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2C3200C16
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pamięć Corsair Dominator Platinum RGB, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (CMT16GX | 385 zł |
CORSAIR Dominator Platinum RGB — 16 GB: | 469 zł |
Pamięć Corsair Dominator Platinum RGB, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (CMT16GX | 416 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Corsair DDR4 - 16 GB -3200 - CL - 16 - Dual Kit, Dom | 430 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name CORSAIR Dominator Platinum RGB — 16 GB: - PACZ | 451 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb
Ціни на Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2E3200C16 | від 359 zł | 4 пропозиції | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2Z3200C16 | від 397 zł | 4 пропозиції | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2C3200C16 | від 385 zł | 8 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2C3600C18 | від 299 zł | 6 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2K4000C19W | від 499 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →