Pamięć RAM Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2C3200C16
Zdjęcia 6 |
Corsair CMT16GX4M2C3200C16 3200 MHz CL16 3200 MHz CL16 (16-18-18-36) 3200 MHz CL16 (16-18-18-36) 3600 MHz CL18 (18-19-19-39) 4000 MHz CL19 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2C3200C16
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć Corsair Dominator Platinum RGB, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (CMT16GX | 385 zł |
CORSAIR Dominator Platinum RGB — 16 GB: | 469 zł |
Pamięć Corsair Dominator Platinum RGB, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (CMT16GX | 416 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Corsair DDR4 - 16 GB -3200 - CL - 16 - Dual Kit, Dom | 430 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name CORSAIR Dominator Platinum RGB — 16 GB: - PACZ | 451 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb
Ceny na Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2E3200C16 | od 359 zł | 4 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2Z3200C16 | od 397 zł | 4 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2C3200C16 | od 385 zł | 8 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2C3600C18 | od 299 zł | 6 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2K4000C19W | od 499 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →