Pamięć RAM Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X6000C36
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Corsair CMT32GX5M2X6000C36 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X6000C36
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć Corsair Dominator Platinum RGB, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL36 (CMT32GX | 731 zł |
No name DDR5 32 GB PC 6000 CL36 CORSAIR ZESTAW (2 | 919 zł |
CORSAIR DOMINATOR PLATINUM RGB DDR5 RAM 32 GB (2x16 GB) 6000 MHz CL36 Pami | 792 zł |
DDR5 32 GB PC 6000 CL36 CORSAIR ZESTAW (2 | 869 zł |
Corsair Pc6000 Dominator 32gb 2x16gb Ddr5 6000mhz Ram Czarny CMT32GX5M2X60 | 881 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name DDR5 32 GB PC 6000 CL36 CORSAIR ZESTAW (2 - PA | 865 zł |
Corsair Dominator Platinum RGB, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL36 | 801 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb
Ceny na Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5200C40 | od 662 zł | 6 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5600Z36 | od 715 zł | 3 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X5600C36 | od 692 zł | 15 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B6000C30 | od 924 zł | 1 oferta | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B6000Z30K | od 772 zł | 2 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2D6000Z36 | od 736 zł | 9 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X6000C36 | od 731 zł | 8 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2E6000C36 | od 743 zł | 1 oferta | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X6200C36 | od 768 zł | 13 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2E6200C36 | od 879 zł | 1 oferta | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B6400C32 | od 544 zł | 4 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X7200C34 | od 937 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →