Pamięć RAM Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5200C40
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Corsair CMT32GX5M2B5200C40 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5200C40
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 32GB (2 x 16GB) 5200 CL40 Czarny | 689 zł |
Pamięć Corsair Dominator Platinum RGB, DDR5, 32 GB, 5200MHz, CL40 (CMT32GX | 662 zł |
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 32GB (2 x 16GB) 5200 CL40 Czarny | 689 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb
Ceny na Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5200C40 | od 662 zł | 3 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5200Z40 | od 616 zł | 1 oferta | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5600Z36 | od 715 zł | 4 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X5600C36 | od 692 zł | 13 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B6000Z30K | od 744 zł | 2 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2D6000Z36 | od 739 zł | 10 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X6000C36 | od 731 zł | 5 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X6200C36 | od 771 zł | 11 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2E6200C36 | od 879 zł | 1 oferta | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B6400C32 | od 544 zł | 2 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X7200C34 | od 937 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →