Pamięć RAM Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2X6600C32
Zdjęcia 22 |
Corsair CMP32GX5M2X6600C32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2X6600C32
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR DOMINATOR TITANIUM RGB DDR5 RAM 32GB 2x16GB DDR5 6600MHz CL32 Inte | 863 zł |
Corsair Dominator Titanium DDR5-6600 - 32GB - CL32 - Dual Channel (2 sztuk | 920 zł |
Pamięć Corsair Dominator Titanium RGB, DDR5, 32 GB, 6600MHz, CL32 (CMP32GX | 890 zł |
Corsair Dominator Titanium Cmp32gx5m2x6600c32 32gb 2x16gb Ddr5 6600mhz Ram | 1 050 zł |
CORSAIR DOMINATOR TITANIUM RGB DDR5 RAM 32GB 2x16GB DDR5 6600MHz CL32 Inte | 806 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb
Ceny na Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2B6000C30 | od 829 zł | 10 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2B6000Z30 | od 841 zł | 5 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2B6400C32 | od 882 zł | 8 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2X6600C32 | od 806 zł | 8 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2X7000C34 | od 954 zł | 6 oferty | ||
Corsair Dominator Titanium RGB DDR5 2x16Gb CMP32GX5M2X7200C34 | od 939 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →