Pamięć RAM Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x16Gb CMT32GX4M2E3200C16
Zdjęcia 6 |
Corsair CMT32GX4M2E3200C16 3200 MHz CL16 (16-20-20-38) 3200 MHz CL16 SPD (15-15-15-36) 3466 MHz CL16 3600 MHz CL18 SPD (15-15-15-36) 3600 MHz CL18 SPD (18-18-18-43) |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x16Gb CMT32GX4M2E3200C16
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Pamięć DDR4 Dominator Platinum RGB 32GB/3200 (2*16GB) CL16 czarna | 515 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Dominator Platinum RGB 32GB 3200MHz | 850 zł |
Corsair Pamięć DDR4 Dominator Platinum RGB 32GB/3200 (2*16GB) CL16 czarna | 515 zł |
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 32GB (2 x 16GB) 3200 CL16 Czarny | 635 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x16Gb
Ceny na Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x16Gb CMT32GX4M2E3200C16 | od 475 zł | 9 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x16Gb CMT32GX4M2C3200C16 | od 479 zł | 8 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x16Gb CMT32GX4M2C3466C16 | od 522 zł | 1 oferta | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x16Gb CMT32GX4M2D3600C18 | od 591 zł | 1 oferta | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x16Gb CMT32GX4M2Z3600C18 | od 574 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →