Pamięć RAM Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6000C40
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Corsair CMT64GX5M2B6000C40 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6000C40
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair DOMINATOR PLATINUM RGB DDR5 64GB 2x32GB 6000MHz C40 Zoptymalizowan | 1 121 zł |
No name Corsair Dominator CMT64GX5M2B6000C40 h | 1 464 zł |
Pamięć Corsair Dominator Platinum RGB, DDR5, 64 GB, 6000MHz, CL40 (CMT64GX | 1 267 zł |
Corsair Dominator CMT64GX5M2B6000C40 h | 1 373 zł |
Corsair Dominator Cmt64gx5m2b6000c40 64gb 2x32gb Ddr5 6000mhz Ram Przezroc | 1 501 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb
Ceny na Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B5200C40 | od 1 029 zł | 11 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B5600Z40 | od 1 144 zł | 3 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2X5600C40 | od 1 169 zł | 3 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B5600C40 | od 1 091 zł | 6 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6000C30 | od 1 351 zł | 3 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6000Z30 | od 1 391 zł | 2 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6000C40 | od 1 121 zł | 5 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6400C32 | od 1 430 zł | 2 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6600C32 | od 1 412 zł | 2 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6800C40 | od 1 416 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →