Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB DDR5 2x48Gb CMH96GX5M2B6800C40
Zdjęcia 6 | 2 162 zł Kup! DARMOWA DOSTAWA ! - ! CORSAIR VENGEANCE RGB 96GB 2x48GB DDR5 6800MT/s DIMMwww.net-s.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Corsair CMH96GX5M2B6800C40 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB DDR5 2x48Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB DDR5 2x48Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x48Gb CMH96GX5M2B5200C38 | od 1 270 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x48Gb CMH96GX5M2B5600C40 | od 1 423 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x48Gb CMH96GX5M2B6000C30 | od 1 776 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x48Gb CMH96GX5M2B6400C32 | od 1 833 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x48Gb CMH96GX5M2B6600C32 | od 2 102 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x48Gb CMH96GX5M2B6800C40 | od 2 162 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →