Pamięć RAM Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5600C36
Wideo 10Zdjęcia 5 |
Corsair CMK64GX5M2B5600C36 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5600C36
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 64GB 2 x 32GB 5600Mhz C36 Pamięć Komputerowa - | 1 083 zł |
Pamięć Corsair Vengeance, DDR5, 64 GB, 5600MHz, CL36 (CMK64GX5M2B5600C36) | 1 051 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! CORSAIR VENGEANCE 64GB 2x32GB DDR5 5600MT/s DIMM Unbuf | 1 200 zł |
Corsair Vengeance Cmk64gx5m2b5600c36 64gb 2x32gb Ddr5 5600mhz Ram Czarny | 1 229 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb
Ceny na Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2A4800C40 | od 802 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5200Z40 | od 809 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5200C40 | od 819 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5600C36 | od 1 051 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5600C40 | od 869 zł | 19 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5600Z40 | od 899 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6000C30 | od 1 042 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6000Z30 | od 1 036 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6000C40 | od 1 042 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6000Z40 | od 1 019 zł | 18 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6200C32 | od 1 239 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6400C32 | od 1 099 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6600C32 | od 1 080 zł | 16 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2X6800C32 | od 1 204 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →