Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C30BBK2-32
Wideo 6Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF560C30BBK2-32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C30BBK2-32
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast Black 32GB 6000MT/s DDR5 CL30 DIMM zestaw 2 pamięć do | 618 zł |
Kingston FURY Beast DDR5 32GB (2 x 16GB) 6000 CL30 Czarny | 619 zł |
Kingston FURY Beast DDR5 32GB (2 x 16GB) 6000 CL30 Czarny | 619 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF548C38BBK2-32 | od 501 zł | 14 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C36BBEK2-32 | od 493 zł | 14 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C40BBK2-32 | od 499 zł | 13 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C36BBEK2-32 | od 529 zł | 19 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C40BBK2-32 | od 518 zł | 15 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C30BBEK2-32 | od 609 zł | 4 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C30BBK2-32 | od 618 zł | 3 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32 | od 539 zł | 24 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C40BBK2-32 | od 560 zł | 14 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF564C32BBK2-32 | od 699 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF564C32BBEK2-32 | od 682 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF568C34BBK2-32 | od 883 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →