Pamięć RAM Kingston Fury Impact DDR4 2x32Gb KF426S16IBK2/64
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF426S16IBK2/64 2666 MHz CL16 3200 MHz CL20 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Impact DDR4 2x32Gb KF426S16IBK2/64
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Impact SO DDR4-2666 C15 DC - 64GB | 747 zł |
Kingston Pamięć DDR4 FURY Impact SODIMM 64GB(2*32GB)/2666 CL16 SBKIN4G6426 | 698 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 64GB 2666MHz | 739 zł |
Kingston Pamięć DDR4 FURY Impact SODIMM 64GB(2*32GB)/2666 CL16 67501 | 700 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Impact DDR4 2x32Gb
Ceny na Kingston Fury Impact DDR4 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 2x32Gb KF426S16IBK2/64 | od 698 zł | 10 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR4 2x32Gb KF432S20IBK2/64 | od 685 zł | 17 oferty |
Polecamy