Pamięć RAM Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb KF432S20IB/32
Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF432S20IB/32 2666 MHz CL16 3200 MHz CL20 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb KF432S20IB/32
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Impact SO DDR4-3200 C20 SC - 32GB | 388 zł |
Kingston Pamięć DDR4 FURY Impact SODIMM 32GB(1*32GB)/3200 CL20 SBKIN4G3232 | 359 zł |
Kingston FURY Impact 32GB [1x32GB 3200MHz DDR4 CL20 SODIMM] RD-DDR4SO-KNG- | 377 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 32GB 3200MHz | 339 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 32GB 3200MHz | 339 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb
Ceny na Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb KF426S16IB/32 | od 321 zł | 10 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR4 1x32Gb KF432S20IB/32 | od 327 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →